F-zone background slide

КЛИНИКА ЭСТЕТИЧЕСКОЙ МЕДИЦИНЫ

F-zone image

Dr. Natalie Flundra

F.Zone World

О нас

F.Zone – это не просто еще одна клиника эстетической медицины. Это – красота, настроение и блеск в глазах.

Это про любовь к себе, которую наконец-то приобретает наш пациент. Ведь все мы часто гонимся за трендами, не понимая, что красота проявляется в здоровом сиянии и хорошем самочувствии.

Именно над этим работает наша команда врачей. Каждый день мы ждем вас с большим желанием сделать вас еще лучше, здоровее и увереннее в себе.

Узнать больше

Где нас найти

map

Наш адрес

просп. Героев Сталинграда, 24А

Наш телефон

(066) 575 98 88

Наш email

dr.flundra@gmail.com

Наши партнеры

Головна

Косметологічна клініка F-Zone

Сучасне суспільство сформувало критерії успішності. Один з них – зовнішня краса. Доглянуті тіло і обличчя привертають увагу, викликають захоплення і приковують погляди. За статистикою, красиві люди легше коммуницируют з оточуючими. Вважається, що їм простіше влаштуватися на роботу і знайти сім’ю. Погодьтеся, серйозні аргументи, щоб зайнятися своєю зовнішністю. І довірити вирішення цього важливого питання треба професіоналам. Саме такі працюють в косметологічної клініці F-Zone. У центрі F-Zone працюють фахівці високого кваліфікаційного рівня. Науковість та інноваційність знань, багата медична практика, систематичне вивчення передового досвіду в області косметології дозволяють персоналу клініки підтримувати на високому рівні якість обслуговування.

Пацієнтам, які звернулися в клініку F-Zone за допомогою, пропонуються сучасні методи омолодження шкіри, корекційна пластика особи, естетична гінекологія. Завдяки майстерності, доброзичливості та делікатності співробітників кожен, хто відвідав косметологічну клініку, йде від нас красивим і щасливим.

Один з напрямків в діяльності косметологічної клініки – дерматологія.

У медичному центрі пацієнти можуть отримати професійну консультацію по догляду за проблемною шкірою, пройти дерматоскопію, яка дозволяє максимально точно поставити діагноз і визначити методи лікування. У перелік послуг, що надаються в косметологічної клініці, входять як лікувальні, так процедури і естетичного плану. До останніх відносяться експрес-омолодження, лазерні пілінг і шліфування шкірних покривів, карбоновий пілінг, наноперфорація.

Всі маніпуляції в клініці проводяться на високотехнологічному обладнанні з застосуванням високоякісних препаратів. Співробітники центру F-Zone пропонують ефективні способи боротьби з акне, розацея, рубців і розтяжок, онихомикоза, купероза, позбавляють родимок, папілом, бородавок. Звернувшись до нас, клієнти надовго позбудуться проблем зі шкірою і отримають рекомендації щодо подальшого догляду за нею.

Корекційні програми

Наступне профіль в роботі клініки – корекція особи. У клініці F-Zone надаються різнопланові методики, що поліпшують лицьовій контур. Всі вони не вимагають радикального оперативного втручання, а виявляються в формі спеціальних ін’єкцій. Радіесс стимулює вироблення колагену. Завдяки биоревитализации (введення препаратів на основі гіалуронової кислоти) шкіра набуває пружність і еластичність, а овал обличчя – чіткі обриси.

Ефективність мезотерапії полягає в позбавленні від зморшок. З мімічними зморшками бореться диспорт – ботоксние ін’єкції. У косметологічної клініці F-Zone здійснюються процедури по збільшенню губ і поліпшенню лицьового контуру. При їх проведенні використовуються препарати провідних фармакологічних компаній.

Естетична гінекологія

Ще один напрямок медичного центру F-Zone – естетична гінекологія. Наша команда допомагає жінкам позбутися від делікатних проблем і повертають їм радість інтимного життя. Вирішенню проблем передує діагностика, а потім відповідно до рекомендацій лікарів пацієнткам надається допомога. Лазерний спосіб без радикальної хірургії вирішує багато гінекологічні проблеми. Використовуючи лазерне обладнання, доктора косметологічної клініки проведуть наступні операції: вагінальне омолодження, лікування нетримання сечі, пілінг інтимних зон.

Головні переваги лазера – швидкість і безболісність операції, а також тривалий післяопераційний ефект. Серед послуг, що надаються в медичному центрі, – корекція великих статевих губ, звуження піхви, біоревіталізація інтимних зон, стимуляція точки G, усунення рубцевих змін. Будь-яка з цих процедур для жінки значить дуже багато: посилюється чутливість і гострота сексуальних відчуттів, життя наповнюється новими фарбами і стає сексуально повноцінної.

У нашій клініці Вам подарують красу

Дерматологи клініки зроблять шкіру чистою і подбають про її здоровому вигляді. Фахівці в області пластики обличчя додадуть йому чіткі обриси. Професійні доктора клініки, що спеціалізуються на естетичної гінекології, допоможуть знайти сексуальну гармонію. Всі члени нашої команди: від головного лікаря клініки до молодшої медсестри – будучи професіоналами, відповідально ставляться до своїх обов’язків. F-Zone дарує клієнтам здоров’я і пишність!