швидка допомога для вашого обличчя

Мікрострумова терапія

ціна

Мікрострумова терапія

Електричний струм використовується в медицині з початку минулого століття, колись люди вважали, що чим більшої сили струм, тим більше результатів він дає. Однак численні дослідження спростували цю теорію, поступово фахівці дійшли ідеальних значень сили та частоти, які здатні надавати дбайливий та ефективний вплив на різні структури, органи та системи організму.

У сучасній мікрострумової терапії використовується слабкий імпульсний струм від 10 до 600 мкА, частотою 0,1-300 Гц, напругою 11-14 В. Ці значення максимально відповідають електричним імпульсам людського тіла, що робить мікроструми придатними для вирішення безлічі естетичних проблем і профілів.

Висока популярність мікрострумів у косметології пояснюється такими факторами:

  • Не потребує спеціальної підготовки;
  • Легко переноситься навіть найчутливішими клієнтами;
  • Мінімальна кількість протипоказань;
  • Повна відсутність періоду відновлення;
  • Приємні суб’єктивні відчуття під час процедури;
  • Широкий список завдань, що вирішуються: від ліфтингу особи до лікування облисіння.

У клініці естетичної медицини F.Zone Beauty Clinic мікрострумові процедури проводяться на апараті BioUltimate Gold.

BioUltimate Gold – апарат останнього покоління для мікрострумової терапії від відомого виробника із США (Bio-Therapeutic Computers). 11 рівнів впливу, 17 програм та 54 підпрограми дозволяють підібрати найкращу програму для кожного клієнта. Досягнення бажаного результату у 94% випадків.

Компанія Bio-Therapeutic Computers є автором технології Sequencity. Її суть полягає в частоті, що систематично змінюється, що видається імпульсу, що виключає звикання тканин. Технологія дозволила досягти збільшення на 40-60% ефективності електричного імпульсу.

Коли актуальна процедура мікрострумів

У косметології мікроструми успішно застосовуються для вирішення наступних завдань:

  • негайного ліфтингу обличчя;
  • Позбавлення набряків – у тому числі навколо очей;
  • Корекція контурів тіла;
  • Поліпшення стану шкіри: зниження показників в’ялості та в’янення;
  • Усунення дрібних зморшок;
  • Боротьби з вуграми та куперозом;
  • Лікування жирної «проблемної» шкіри (себорея, акне, рубцеві зміни);
  • Лікування пігментації та розацеї (тільки на початковій стадії);
  • Усунення розтяжок та рубців;
  • Боротьба з облисінням.

Залежно від поставленої задачі, визначаються точки застосування та характеристики струмів. Наприклад, для усунення перших ознак старіння (дрібних зморшок, сухості шкіри) точками застосування будуть епідерміс та дерма. Кожен курс мікрострумової терапії по-своєму унікальний, тому розробляти його і проводити повинен досвідчений фахівець із відповідною освітою та сертифікатами.

Мікроструми підходять для омолодження шкіри на обличчі, шиї, декольте, руках, стегнах, животі, сідницях. Існують програми прискореного загоєння ран, шрамів та рубців.

photo

Як працюють мікроструми: суть процедури

У нашому організмі постійно протікають важливі електрохімічні процеси, а клітинні мембрани мають постійний електричний потенціал, який умовно можна назвати «нормою». При будь-якому патологічному процесі (травма, запалення, хроно- або фотостаріння тощо) потенціал змінюється, порушуючи правильну роботу клітин та процесів, що протікають у ній.

Принцип дії мікрострумів полягає в наступному: струм невеликої величини протікає в патологічне вогнище, відновлюючи поляризацію клітинної мембрани, нормалізуючи роботу клітин шкіри, м’язової та залізистої тканини, елементів лімфатичної та судинної систем. Низькі струми здатні проникати досить глибоко, впливаючи на всі шари шкіри, підшкірну жирову клітковину, мускулатуру, лімфовузли та судини.

Вплив має потужний функціональний та естетичний ефект, який можна умовно поділити на два типи: внутрішній та зовнішній.

Внутрішній:

  • Активізуються біохімічні процеси у клітинах;
  • Активізується синтез колагенових та еластинових волокон;
  • Поліпшується крово- та лімфообіг;
  • Активізується робота імунної системи;
  • Виводяться токсини та вільні радикали з клітин;
  • Зміцнюються стінки кровоносних судин
  • Поліпшується м’язовий тонус та розслабляються напружені м’язи.

Зовнішній:

  • Шкіра стає підтягнутою та зволоженою, покращується тонус;
  • Коригуються дрібні нерівності, в’ялості;
  • Вирівнюється колір шкіри;
  • Моделюється овал обличчя;
  • Ідуть мішки під очима;
  • Знижуються прояви акне та постакне;
  • Знижується прояв целюліту.

Мікростимуляція особливо добре проявляє себе в тих зонах, де власні електричні струми клітин організму ослаблені – у в’ялих м’язах та на ділянках, що старіють.

Як проходить процедура мікрострумів

Мікрострумова терапія – абсолютно фізіологічна, ніякого зовнішнього втручання у роботу організму немає, тому етапи підготовки та відновлення практично відсутні. Під час проходження курсу рекомендується утриматися від: кави, алкоголю та куріння. Сама процедура має приємну розслаблюючу дію.

Етапи проведення мікрострумової терапії:

  1. Консультація, збирання анамнезу. Процедура може проводитися відразу після консультації або в будь-який інший зручний для клієнта день;
  2. Сама процедура починається з очищення оброблюваної ділянки та її антисептичної обробки;
  3. На шкіру наноситься спеціальний струмопровідний препарат для проведення процедури;
  4. На апараті задається потрібна програма. Стаціонарні електроди фіксуються на шкірі, спеціаліст працює одноразовими рухомими електродами в струмопровідних рукавичках. Вибираючи напрямок руху електродів, майстер працює над усуненням конкретних проблем шкіри.
  5. Після масажу на шкіру наноситься заспокійливий гель чи маска.

Уся процедура займає від 30 до 60 хвилин. Після її закінчення наш фахівець видасть необхідні рекомендації та при необхідності призначить спеціальні препарати для домашнього прийому.

Процедура абсолютно безболісна, тому застосування анестезуючих препаратів не потрібне. Можливо, ви відчуєте легкий дискомфорт від печіння та больових відчуттів у зоні впливу електродів на шкіру. Це залежить від больового порога.

photo

Який результат процедури

Навіть одна процедура здатна забезпечити видимий ліфтинг та покращення стану шкіри (зовнішнього вигляду та кольору). Шкіра світлішає, з’являється здоровий рум’янець.

Однак мікроструми все ж таки мають накопичувальний ефект, тому для вирішення наявної естетичної задачі знадобиться курс процедур.

Наприклад, anti-age терапія з використанням мікрострумів може включати від 3 до 20 сеансів на рік, залежно від віку та типу шкіри.

До 30 років: 3-4 процедури, які роблять як профілактику старіння шкіри, а також усунення дрібних мімічних зморшок.

До 40 років: мікроструми використовуються вже для усунення перших ознак старіння, допомагають усунути зморшки різної глибини, гусячі лапки, темні кола. Для досягнення бажаного ефекту потрібно провести 5-6 процедур з інтервалом у 7 днів.

До 50 років: у цьому віці основною проблемою стає в’ялість шкіри та статичні зморшки. Курс триває 8-12 сеансів з інтервалом три дні. Проходити можна двічі на рік.

Після 50: тривалість курсу суворо регулюється фахівцем, який відстежує реакцію організму та наявність супутніх вікових захворювань. За добрих умов процедуру можна робити раз на два дні.

Мікроструми спрямовані стимулювання природних процесів, які у організмі. Тому для отримання помітного візуального результату потрібен час та певна кількість сеансів. Але не варто забувати, що самі процедури надзвичайно приємні і мають тонізуючу, розслаблюючу дію.

Хронологія процедури

  • Тривалість: 30-60 хвилин
  • Реабілітація: відсутня
  • Підтримуючі сеанси: 1 раз на 1,5-2 місяці
  • Сезонність: цілий рік.

Цiни

Мікроструми - ліфтинг

900 грн

Мікроструми - лімфодренаж

900 грн

Мікроструми - лікування акне

900 грн

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

arrow

Чи існують якісь особливі протипоказання до мікрострумів?

Мікроструми не можна проводити за наявності металевих та штифтових конструкцій у кістках, золотих ниток, а також електрокардіостимулятора. Рідко, але трапляється індивідуальна непереносимість впливу електрикою. Всі інші протипоказання стандарти для косметологічних процедур:
- Вагітність, лактація;
- Злоякісні новоутворення;
- Інфаркти, інсульти, епілепсія;
- Інфекційні та хронічні захворювання у стадії загострення.
arrow

Чим салонна процедура краща за домашню, адже апарати можна купити самостійно?

Якщо говорити прямо, то порівняння домашнього портативного апарату та професійної станції просто некоректне. Дія домашнього апарату зводиться до принципу: «включив і ведеш проблемною зоною, сподіваючись, що це дасть потрібний результат». Жодних гарантій та доведеного ефекту! Професійна станція містить 11 рівнів впливу, 17 програм та 54 підпрограми. Її ефективність підтверджена численними дослідженнями. Не забуваємо і про людський фактор – від дій фахівця залежить 80% успішності процедури (це стосується не лише мікрострумової терапії, а й будь-яких інших апаратних методик). Зрештою, згадаємо про стерильність і чистоту, яких дуже складно досягти в домашніх умовах.
arrow

Наскільки мікроструми добре поєднуються з іншими косметологічними процедурами?

Поєднання – одна з головних переваг процедури. Навіть підтяжка обличчя нитками (за винятком золотих) не є протипоказанням до терапії.
arrow

Мікроструми, міостимуляція, гальваніка. Це все одне й те саме?

Їхня головна подібність – використання електричного струму. При міостимуляції використовується інша сила струму і немає впливу на клітинному рівні. Гальваніка використовує постійний електричний струм низької напруги та низького рівня інтенсивності, у той час як при мікрострумової терапії використовуються слабкі імпульсні струми, максимально схожі з природними. Також за допомогою гальванізації під шкіру вводяться додаткові косметичні препарати, здатні надавати лікувальний ефект.

Хто проводить процедуру

slider
Анна Дроздова

косметолог-естетист, спеціаліст з мануальних технік

slider
Вікторія Шевченко

лікар-дерматовенеролог, косметолог